Biraz da Sanat Diyelim: Sıradışı Sanatçılar

Farklı materyalleri kullanan, bozan ve dönüştüren işleri çok seviyoruz. Bu pazar postasını birbirinden ilginç 4 sanatçıya ayırdık. 
Boya fırçalarını kadın portrelerine dönüştüren sanatçı Rebecca Szeto, kendi işlerini "dil ve mekan arasındaki çatlaklara dolan şeyler" olarak tanımlıyor. Hem tarihsel hem de kendi hayatındaki önemli kadın figürlerini resmettiği fırçaları daha detaylı incelemek için Rebecca'nın websitesini ziyaret edebilirsin. 
Harriet Parry çiçek aranjmanlarını sanat ile buluşturan, adeta bir sonraki seviyeye çıkaran bir sanatçı. Zamanında İngiltere Kraliçesi için çiçek aranjmanları yaptığını da belirtelim. "Flower Interpretation" serisini daha yakından incelemek istersen instagram adresine göz atabilirsin.
Deli işi dediğimiz işlerden biri de Japon tasarımcı Haruka Misawa'nın kalemtraş bahçesi. Misawa kalemtraşından çıkan parçaların estetiğine hayran kalıp böyle bir işe girişiyor. 
Çay poşetlerini minik tuvallere dönüştüren Ruby Silvious bu postanın son sanatçısı. Kendi hayatını ve seyahatlerini kayıt altına almak için bu keyifli yolu seçmiş. Minyatür sanat sevenlerin bayılacağına eminiz!

Yorum yapın

Yorumların yayınlanabilmesi için onaylanması gerektiğini lütfen unutmayın.

Bu site reCaptcha ile korunuyor. Ayrıca bu site için Google Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları geçerlidir.