Müstakil'de Neler Oluyor?

Yeni Atölye: Müstakil II 

Müstakil adeta bir değişim döneminde! Instagramdan bizi takip edenler bilir, yeni bir atölye kurma sürecindeyiz. Mahallemizi bırakmadık tabii ki. Yine Yeldeğirme'nindeyiz. İlk atölyemize de oldukça yakın. Burası hem ürünlerimizi sergileyebileceğimiz, hem de yeni dersler açabileceğimiz bir mekan olacak. Yeni dükkanla beraber haziran ayında yeni kontenjanlar açılacak.

 

Müstakil Dükkan baştan sona yenileniyor! 

2020 Kasım ayından beri bizimle olan modellerimizi bu yıl itibariyle değiştirmeye karar verdik. Aralık ayından beri çeşitli formlar ve renkler üzerine çalışıyoruz. Uzun tartışmalar, çizimler, denemeler sonucunda içimize çok sinen formlarla karşınıza çıkmaya hazırız. Sizin de yeni formları en az bizim kadar seveceğinize inanıyoruz. Ayrıca Müdavim ve Filinta koleksiyonlarına çok güzel renk seçenekleri ekledik. Soframızı tamamlayacak meze tabağı ve sosluk gibi yan ürünler de koleksiyonlara dahil oldu. Yapım sürecine de tanık olmak için bizi instagramdan takip edebilirsiniz! 

Yeni koleksiyon! 

Değişen formlarla yetineceğimizi sanıyorsanız yanıldınız. Bir de yeni koleksiyon çıkarmaya karar verdik. Cümbüş. Adı gibi cümbüşlü, renkli, güzel bir karmaşaya sahip. İki farklı renk seçeneği ile karşınızda. 

 

 

Yorum yapın

Yorumların yayınlanabilmesi için onaylanması gerektiğini lütfen unutmayın.

Bu site reCaptcha ile korunuyor. Ayrıca bu site için Google Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları geçerlidir.