Müdavim Röportajları: Avukat Tuğçe Gürel

Hoşgeldin Tuğçe! Bize biraz kendini tanıtır mısın? 

Selamlar Tuğçe ben, 30 yaşındayım, kurumsal bir şirkette inhouse avukat olarak çalışıyorum. Seyahatlerimde hep hatıra olarak kupa alırdım, Müstakil’le beraber ayrı bir koleksiyonum daha oluştu. Kedim Mercü, erkek arkadaşım ve ben hayattan zevk almaya, bol bol yeme içmeye bakıyoruz. Tanıştığımıza memnun oldum 🙋🏻‍♀️

Bize sabah rutininden bahseden misin? Favori kahvaltını merak ediyoruz.

Benim için kahvaltı rutini derin tabakta bol zeytinyağlı, beyaz peynirli, domatesli bir salata aslında. Güne muhteşem başlıyorsunuz böyle. Tavsiye ederim.

Müstakil Dükkan’dan aldığın ilk ürün neydi?

Müstakil’den aldığım ilk ürün Müdavim Pembe Kupaydı. Ben biraz takıntılıyım bu konuda. Hem tutma yeri hem ağız kısmının inceliği her zaman tercih sebebim haline geliyor. Çok güzel bir kupa gerçekten.

En çok kullandığın ürünümüz hangisi ve neden?

Kesinlikle Müdavim Yeşil Bardak II. Sabah kahvesi için elimin gittiği bardak bu. Bir sürü kupa ve bardağımın arasında direkt elim buna gidiyor. Müdavim Pembe Kase de özellikle akşam yemeklerde, salata olsun, çorba olsun her zaman elim ona gidiyor. Derinliği çok iyi. Baya başarılı yani. Çok seviyorum.

Senin için “Sakin Bir Zaman” desek bize nasıl tarif edersin?

Benim için sakin bir zaman… Biraz hayalimden bahsedeceğim. Kedim Mercü’yü de aldığım, ormanda güzel bir evde, sakin böyle kahvemi içerek zaman geçirdiğim bir an. Umarım yapabilirim bir gün.

Aklının kaldığı Müstakil Dükkan ürünü ve nedeni?

Aklımda kalan Bowl kaselerdi. Biraz ev kurma aşamasındayım. O yüzden kaliteli ve el yapımı ürünler almak ve onları kullanmak çok mutlu ediyor beni.

Kalabalık bir sofra kuracak olsan kimleri çağırırdın? Hayal gücü sınırsız! Ünlü, ünsüz fark etmez!

Tarkan’ı çağırırdım. Şöyle güzel bir sucuklu yumurta yapardım bizim salçamızdan koyup. Enis Arıkan ile Ezgi Mola’yı çağırırdım. Böyle güzel Müstakil ürünlerimi sergileyip hava atardım. Bence güzel keyifli bir sofra olurdu yani. Muhabbet güzel olurdu. Sizi de beklerim! Görüşürüz!

Yorum yapın

Yorumların yayınlanabilmesi için onaylanması gerektiğini lütfen unutmayın.

Bu site reCaptcha ile korunuyor. Ayrıca bu site için Google Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları geçerlidir.

Müdavimlerin Favorileri